Expedice

V programech typu EXPEDICE zažijete reálné výzvy a situace, se kterými si budete muset v týmu poradit.  Expedice zahrnují například turistiku, táboření v přírodě, jízda na vodě apod.

Dobrodružné programy

V dobrodružných programech používáme aktivity, které obsahují dobrodružné výzvy. Jsou to například problémové situace k řešení, kde účastníci rozvíjejí spolupráci a vzájemnou komunikaci.

DofE program

Zveme tě do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE), který je příležitostí, jak získat nové přátele, silné zážitky a užitečné dovednosti. K dosažení cílů tě dovede tvá vytrvalost a odhodlání.

Mezinárodní projekty

EduAventura nabízí účast na mezinárodních projektech pro mladé lidi ve věku od 13 do 30 let. Projekty realizujeme ve spolupráci s našimi zahraničními partnery.

Adaptační kurzy

Adaptační a motivační kurzy vnímáme jako jedinečnou a nepostradatelnou příležitost, jak hravou a zábavnou formou napomoci ke stmelení skupiny jednotlivců a k posílení celého kolektivu.

Proaktivní

Růstové skupiny

Růstové skupiny vás provedou aktivitami, které poskytují příležitost pracovat na osobním růstu, porozumět sobě i druhým, uvědomit si vlastní osobnostní kvality, potřeby, schopnosti i limity.